بایگانی نوشته‌ها


اطلاعیه مهم شماره 1

اطلاعیه مهم شماره 1

مشتریان گرامی ماه نو همیشه از پشتیبانی و مشاوره های ما میتوانند بهره مند شوند تا بتوانند بهترین خرید را داشته باشند. در  همین راستا باید اعلام کنیم که در این فصل شاهد پیک سفارش ها هستیم و با توجه به شلوغی در این ایام چند مورد را خدمت همراهان همیشگی ماه نو عرض بنماییم.

نمایشگاه لوستر | بیست و هشتمین نمایشگاه لوستر و چراغ های تزیینی تهران ۱۴۰۱

نمایشگاه لوستر | بیست و هشتمین نمایشگاه لوستر و چراغ های تزیینی تهران ۱۴۰۱

بیست و هشتمین نمایشگاه لوستر و چراغ‌های روشنایی و تزئینی صبح امروز (جمعه) در مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد. نمایشگاه لوستر و چراغهای تزئینی ایران تهران جهت آشنایی با توانمندی های این صنعت در زمینه تولید انواع چراغ های تزئینی و لوکس برگزار می شود و این امکان را به بازدید کنندگان و خریداران میدهد تا بتوانند در فضایی رقابتی با انواع مختلفی از طراحی ها در این زمینه آشنا شده و بتوانند خرید خوبی داشته باشند.

چرا فروشگاه اینترنتی؟

چرا فروشگاه اینترنتی؟

با گسترش روزافزون تکنولوژی دیگر بسیاری از مشکلات برطرف شده است و اینترنت محبوبیت بالایی بین مردم پیدا کرده است؛ خرید و فروش های خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند؛ خدمات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت رزرو می کنند و... . دیگر نیازی نیست برای یک ایمیل زدن و یا تحقیق، حتما به پشت کامپیوتر های شخصی نشست و به راحتی کار های خود را در هر جایی انجام می دهند.

چگونه لوستر مناسب انتخاب کنیم؟ (قسمت اول)

چگونه لوستر مناسب انتخاب کنیم؟ (قسمت اول)

انتخاب لوستر مناسب قبل از هر چیزی باید توجه داشته باشید برای چه فضایی و چه هدفی، به دنبال خرید لوستر هستید. برای تامین نور و روشنایی منزل‌ تان اقدام به خرید لوستر کرده اید یا اینکه به دنبال یک اکسسوری و وسیله ‌ای برای زیبایی و تزیین فضای خانه‌ تان هستید، شاید هم هر دو. پس اول ببینید که قصد تان از تهیه لوستر چیست و بعد برای خرید آن اقدام کنید.

فروشگاه اینترنتی ماه نو راه اندازی شد

فروشگاه اینترنتی ماه نو راه اندازی شد

مفتخریم اعلام کنیم که فروشگاه اینترنتی صنایع لوستر و روشنایی ماه نو راه‌اندازی شد و از این پس، فروش محصولات را به صورت الکترونیک در اختیار شما، قرار خواهیم داد. از دیگر امکانات ما ارایه مطالب مشاوره ای جهت خرید بهتر و مناسب برای شما مشتریان گرامی است.

صنایع لوستر و روشنایی ماه نو نماینده رسمی برند آی پارا سازنده لوستر و لوازم تزیینی میباشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...